به گزارش خبرگزاري فارس، پيمان فخري دبير فدراسيون شمشيربازي از سمت خود کناره گيري کرد. فخري که همزمان سرمربيگري تيم ملي سابر ايران را بر عهده دارد، به دليل مشغله هاي فراوان ترجيح داد از سمت دبيري فدراسيون کناره گيري کند و از اين پس تمام تمرکز خود را معطوف کار فني و تيم ملي سابر کند. فخري در گفتگويي کوتاه با خبرنگار فارس در اين باره گفت: استعفايم خبر جديدي نيست و بعد از المپيک ريو بواسطه حجم فراوان مشغله هاي دبيري فدراسيون به باقرزاده گفته بودم که قصد استعفا دارم. در اين مدت باقرزاده موافق کناره گيري من نبود اما سرانجام پس صحبت با وي متقاعد کردن ايشانف توافق کرديم تا از سمت دبيري فدراسيون کناره گيري کرده و تمام وقت در خدمت تيم ملي سابر ايران باشم. تيم ملي شمشيربازي سابر ايران در اين مدت با فخري نتايج خيلي خوبي گرفته و مجتبي عابديني سابريست ايران در المپيک ريو با هدايت فخري به رتبه ارزنده چهارم رسيد. ضمن اينکه تيم ملي شمشيربازي سابر ايران براي نخستين بار موفق شد قهرمان جهان شود.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : فخري ,سابر ,گيري ,کناره ,فدراسيون ,دبيري ,سابر ايران ,کناره گيري ,دبيري فدراسيون ,خيلي خوبي ,نتايج خيلي ,دبيري فدراسيون کناره
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طبیعت جام خدمات فنی حاجی پور ویژه رامهرمز https://bestfarsi.ir/ موسیقی گلشن یاد چگونه استرس خود را کاهش دهیم و شادی بیشتر داشته باشیم Supertramp مشاور و ترخیص کالا از گمرکات