وقتي جسد متوفي روي ميز کارشناسي پزشکي قانوني قرار گرفت،‌پرده از راز يک جنايت خاموش فرو افتاد. 
آفتاب‌‌نيوز :
حدود ساعت 13 نوزدهم آذر ماه جاري پسر جواني با پليس تماس گرفت و اظهار داشت با ورود به منزل دوستش در برج کوهستان سعادت‌آباد با جسد بي‌جان وي مواجه شده است، پس از اين تماس مأموران کلانتري 134 شهرک غرب به محل اعلام خبر اعزام شدند که با ورود به منزل متوفي، با جسد وي روي تخت‌خواب و درحاليکه از بيني‌اش خون آمده بود، مواجه شدند. 
دوست متوفي در اظهاراتش به مأموران گفت: متوفي ( شاهين) دوست من بود و در اينجا به تنهايي زندگي مي‌کرد، من کليد منزل شاهين را داشتم و براي وي از سوپرمارکت مواد غذايي مي‌آوردم، دقايقي قبل به منزل شاهين آمدم و هر چه زنگ منزلش را زدم جوابگو نبود به همين خاطر با کليد در خانه را باز کردم و با جسد وي مواجه شدم. 
دقايقي بعد مراتب اين اتفاق به قاضي ايلخاني؛ بازپرس کشيک قتل پايتخت اعلام شد و بازپرس جنايي تهران دستور انتقال جسد متوفي را به پزشکي قانوني براي تعيين علت دقيق مرگ صادر کرد. 
پس از انتقال جسد متوفي به پزشکي قانوني و بررسي جسد مشخص شد شاهين بر اثر شليک يک گلوله از يک اسلحه شاه‌کش به شقيقه سمت راست سرش به قتل رسيده است به طوري که در بررسي ابتدايي جسد توسط مأموران، قتل وي بر اثر اصابت گلوله مشخص نشده بود. 
با مشخص شدن علت مرگ شاهين و تشکيل پرونده قتل، بازپرس امور جنايي تهران به همراه اکيپ تشخيص هويت آگاهي در صحنه جرم حاضر شدند. 
تحقيقات از همسايگان محل ست شاهين نشان داد که آنها حدود ساعت 1 بامداد 19 آذر ماه جاري صداي بلندي را از منزل مقتول شنيده‌اند، همچنين مشخص شد که از اسلحه‌ شاه‌کش گلوله ديگري نيز به سمت مقتول شليک شده اما موفق عمل نکرده است؛ اسلحه نيز در محل وقوع جنايت کشف نشد. 
به گزارش تسنيم، بررسيهاي بيشتر نشان داد شاهين با پدرش اختلافاتي داشته به همين خاطر به صورت مجردي در آنجا زندگي مي‌کرده است. 
تحقيقات براي به دست آوردن سرنخهاي ديگر درباره اين پرونده و شناسايي متهم يا متهمان قتل شاهين ادامه دارد. 

منبع : aftabnews.ir

جزئيات قتل پسر جوان در خانه مجردي

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jeremy Kathy طراحی داخلی و خارجی معماری در رشت گزارش آنلاین دانش آموزان Daryl کافه18 دوره آموزش فلسفه برای کودکان در شیراز شعر دلتنگی تقدیم به تویی که دوستت دارم Edgardo